Femdom

Kobieca dominacja

Czym jest kobieca dominacja?

Silna kobieta

 

Silne kobiety od dawna fascynowały mężczyzn. Być może dlatego, że zupełnie nie pasowały do patriarchalnego społeczeństwa, które znamy już od czasów Cesarstwa Rzymskiego.

Kobiety dominujące wyróżniały się z tłumu, a to jak wiadomo przyciąga. Współczesna emancypacja kobiet, choć w stosunkowo krótkim czasie zdołała diametralnie zmienić pozycję płci pięknej w społeczeństwie, potrzebuje jeszcze kilku pokoleń, aby zrównać społecznie kobietę i mężczyznę.

A być może nie stanie się to nigdy?

Czy obraz niewiasty, białogłowej (choć słowo to oznaczało w języku staropolskim „mężatkę”, powszechnie kojarzy się z niewinnością panny), gołębicy, płci słabej zostanie kiedykolwiek starty w pył, tak by KOBIETA była równa MĘŻCZYŹNIE zarówno w życiu codziennym jak i w męskich głowach?

To tak radykalnych zmian, o ile są możliwe, jeszcze daleko. Mężczyźni chcą i potrzebują traktować kobiety inaczej. Jednocześnie pragną być traktowani przez nie jako panowie życia i śmierci. Ale czy zawsze?

Jeśli to czytasz, to prawdopodobnie masz na ten temat inne zdanie. Ponieważ czasami….

Prawdziwa kobieca dominacja

Czasami macie chęć odwrócić rolę. Poczuć kobiecą siłę, energię i zderzyć się z nią, będąc na z góry przegranej pozycji.

Pragniecie być psem, sługą, podnóżkiem, ścierką dla Pani.

Kobieca dominacja jest pełna gracji i piękna. Jest zjawiskiem unikalnym, bo nie każda kobieta jest w stanie być Dominą. Nawet te, które się tak tytułują, w większości nie czują TEJ siły.

Nie mówmy tu o przypadkowych „dominach”, ale o prawdziwych Paniach. Lady, które uchylą przed Tobą rąbka tajemnicy swojego świata. Pozwolą zajrzeć za kotarę świata BDSM i sprawią, że będziesz chciał tam wracać nieustannie.

Dominacja i uległość to gra zmysłów. Niektóre wygaszamy, aby uwrażliwić inne. Deprywacja bodźców wzrokowych czy słuchowych połączona z bólem zadanym Twojemu ciału pozwala odkryć nowe, nieznane połączenia nerwowe. Mieszanina lęku i podniecenia, bólu i rozkoszy, chęć ucieczki i jednoczesne pożądanie nieznanego – to wszystko czeka Cię u prawdziwej Lady.

Lady Soul – dominacja z pasji

Owszem, spotykasz mnie na sesji komercyjnej. Nie da się ukryć, że trafiłeś do mnie z ogłoszenia. Jednak na własnej skórze przekonasz się, że moja „oferta” ma stuprocentowe pokrycie w rzeczywistości. Dominacja to moja natura, nie gram przed Tobą silnej – taka jestem.

Umiem jednak odczytać Twoje emocje, umiem także dopasować styl dominacji do miejsca, czasu i Uległego. Nigdy nie używam gotowych, oklepanych scenariuszy, ponieważ każda sesja jest inna. Jak dobry koncert rockowy, na którym muzycy poddają się magii chwili, tak dobra sesja musi mieć w sobie nutę nieprzewidywalności i improwizacji. To powoduje, że będziesz chciał zaznać mojej władczej natury po raz kolejny i kolejny…

Dominacja to dziesiątki różnych odcieni. Od mrocznego bólu, poprzez czerwień spankingu, po róż sissy – każdy znajdzie swój zakątek i swój kąt. Prawdziwa Lady Soul przeprowadzi Cię przez te korytarze i z dziką rozkoszą nauczy posłuszeństwa. Zajrzyj do tego świata, a przekonasz się gdzie jest Twoje miejsce.

Telefon i E-mail

721-644-705

ladysoulbdsm@gmail.com

Adres

Warszawa – Bielany (przy stacji Metra STARE BIELANY)

Godziny otwarcia

Mon-Fri: 13:30-21
Weekend: od 10 do….

Ustalenia terminów sesji: SMS/Whataspp (patrz: KONTAKT)