Lady Soul

Poznaj swoją Panią

Jestem Dominą z wieloletnim doświadczeniem. Konsekwentną, wymagającą, czasem okrutną, ale zawsze sprawiedliwą.

Służba to Twoje powołanie, a moja pasja do BDSM sprawi, że będziesz rozdarty między poniżeniem, bólem a ekstazą.

Moja sadystyczna natura przyciągnie Cię jak zakazany owoc. Ale przecież o to chodzi w relacji Pani-niewolnik. To jest jej idealna forma: pełne zatracenie i oddanie się dominującej Pani

Czerpię wiele satysfakcji i radości z dominowania nad osobami uległymi. Ważne jest dla mnie zarówno spełnienie Twoich fantazji, jak i własne zadowolenie z sesji.

Fantazje ograniczają jedynie względy bezpieczeństwa. Zawsze biorę pod uwagę Twoje preferencje, ale również możliwości. Obok fizycznych także te psychologiczne.

Idealna sesja to sesja bez presji czasu, naładowana odpowiednim poziomem emocji. Emocji, które kreują naturalny, biegnący swoim tempem scenariusz.

Podczas sesji będę Twoją Panią, Twoją właścicielką i Twoją boginią. Razem poznamy granice Twojej uległości i razem będziemy je przesuwać, odkrywając Twoje prawdziwe „JA”.

Warunkiem jest bezgraniczne zaufanie i oddanie się w moje ręce. Doświadczenie i znajomość technik BDSM to moje niepodważalne atuty, które pozwolą Ci w pełni rozkoszować się czasem spędzonym w moim studiu.

Pamiętaj: nieważne czy jesteś początkującym niewolnikiem, czy znasz już tajniki BDSM i świata kobiecej dominacji. Sesja będzie dostosowana do Twojego poziomu zaawansowania, tak abyś zachował z sesji jak najlepsze wspomnienia i …wrócił po więcej.

Kilka liczb

Wiek: 35 lat

Wzrost: 164 cm

Rozmiar stopy: 38,5

10

lat doświadczenia
Telefon i E-mail

721-644-705

ladysoulbdsm@gmail.com

Adres

Warszawa – Bielany (przy stacji Metra STARE BIELANY)

Godziny otwarcia

Mon-Fri: 13:30-21
Weekend: od 10 do….

Ustalenia terminów sesji: SMS/Whataspp (patrz: KONTAKT)