Spanking

Spanking, czyli sztuka dawania klapsów….i nie tylko

 

Przyjęło się tłumaczyć spanking dosłownie z angielskiego – jako klapsy. Jednak w BDSM stosujemy szersze znaczenie tego słowa, stosując je do opisania wszystkich czynności związanych z biciem po różnych częściach ciała.

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z BDSM i zjawisz się u mnie na sesji, sprawdzimy przede wszystkim jaki jest Twój próg bólu związany z uderzeniami. Pierwszymi „obszarami testowymi” będą zapewne pośladki, uda, potem plecy.

Odpowiednio wykonany spanking może być źródłem wielu zmysłowych doznań.

Już samo pobudzenie krążenia co niektórych doprowadzić może do ogromnej erekcji i podniecenia. Do tego dochodzi aspekt psychologiczny – władcza, dominująca kobieta spuszczająca lanie uległemu facetowi. Taki efekt bardzo często trudno uzyskać we własnej sypialni.

Tym bardziej, że spanking nie ogranicza się do dawania klapsów dłonią.
O nie…Domina ma do dyspozycji szereg narzędzi, które sprawiają, że to słowo nabiera nowych znaczeń.

W studiu BDSM Lady Soul możesz poczuć na własnej skórze:

packę,

szpicrutę,

pejcz

trzcinkę

pas

kabel

 

każde z tych akcesoriów dostarczy Ci innych doznań. Każe z nich to nowa przygoda dla zakończeń nerwowych w Twojej skórze.

Jeszcze przed sesją ustalimy z jak mocnego spankingu chcesz spróbować. Natomiast podczas sesji jestem bardzo uważna i dostosowuje siłę do Twoich reakcji, dlatego nie musisz się przejmować, że będzie „za mocno”. Oczywiście jeśli tylko chcesz.

Zdarzają się bowiem Ulegli, którzy chcą dostać solidne lanie. Mówiąc po żołniersku „wpierdol”. Pragną, by ich lać do krwi. Stosuję tu tylko jedną zasadę: hasło bezpieczeństwa. Zdarzają się prośby o jego NIE ustalanie, ale jest to wbrew moim i ogólnie przyjętym w BDSM zasadom. Hasło/słowo bezpieczeństwa musi być ustalone. Może być pozostać przez Ciebie nieużyte.

Spanking, czyli ogólnie mówiąc sztuka bicia, to bardzo szerokie pojęcie. W uniwersum Lady Soul znajdziesz pod nim szereg doznań – od klapsów dłonią po pręgi zostawione na Twoim tyłku przez kabel. Czy pozwolisz Pani zadecydować o sile i zasięgu czy sam ustalisz limity – wszystko zależy od naszych ustaleń.

 

 

 

 

Telefon i E-mail

721-644-705

ladysoulbdsm@gmail.com

Adres

Warszawa – Bielany (przy stacji Metra STARE BIELANY)

Godziny otwarcia

Mon-Fri: 13:30-21
Weekend: od 10 do….

Ustalenia terminów sesji: SMS/Whataspp (patrz: KONTAKT)